Program lojalnościowy

Zapraszamy Państwa do udziału w Programie Lojalnościowym JAPAN-CENTER. Głównym założeniem Programu jest dostarczanie naszym Klientom wymiernych korzyści, związanych z korzystaniem z usług naszej firmy. Program został oparty o system rabatowy, dzięki któremu uzyskają Państwo atrakcyjne zniżki na zakup towarów i usług.

Korzyści dla Państwa:

  • rabaty na usługi serwisowe*, części, akcesoria i wynajem samochodów

Read More

Mazda CX5 – hałas w dyferencjale (tylnym moście)

Hałas w dyferencjale lub skrzyni biegów to zazwyczaj zatarte łożyska. Ostatnio w naszym serwisie pojawiło się kilka samochodów z taką usterką i niestety braki w obsłudze okresowej, czyli wymianie oleju powodują trwałe uszkodzenia. Naprawy związane z przekładniami są dość drogie, więc… Pamiętaj! Wymiany oleju to nie tylko olej silnikowy.

Toyota MR2

Toyota MR2 drugiej generacji to wspaniały youngtimer o typowej lini dwudrzwiowego coupe, produkowany w latach 1989-1999. Egzemplarz naszego klienta przyjechał na wymianę sprzęgła… a silnik i skrzynia z tyłu 🙂 To w sumie żadne utrudnienie, ale duża rzadkość.

Montaż haka holowniczego Lexus NX

montaż haka holowniczego Lexus

Montaż haka holowniczego w Lexus NX może się wydawać sprawą prostą, jednak mając na uwadze, że jego dostępność nie jest oczywista to… podjęliśmy się takiej operacji 🙂 Zakupiliśmy hak nowy, oryginalny, a cały montaż zajął kilka godzin. Do prawidłowego podłączenia potrzebowaliśmy oryginalną dokumentację ze schematami elektrycznymi i odrobinę spokoju.

Wymiana silnika

wymiana silnika

Czasami opłacalność naprawy silnika nie jest uzasadniona ekonomicznie, a dylematy pojawiają się, gdy wartość pojazdu nie jest wysoka. Wtedy warto rozważyć zakup silnika używanego i jego montaż w miejscu starego. W większości japońskich samochodów winna jest instalacja LPG, a mówiąc konkretnie wysoka temperatura spalania gazu, który niszczy gniazda zaworowe i zawory. Opłacalność montażu instalacji spada, bo koszty związane z powyższą naprawą bywają wysokie.

Bezpłatna usługa Door to Door

Jeżeli chcesz oddać samochód w ręce naszych mechaników, ale planujesz zostać w domu, skorzystaj z bezpłatnej usługi Door to Door. Odbierzemy od Ciebie samochód z dowolnego miejsca i odstawimy po naprawie, a to wszystko z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (pracownicy wykonują swoją pracę w rękawiczkach i maseczkach ochronnych).

Polecamy również ozonowanie pojazdu po wizycie.

*bezpłatna usługa Door to Door dotyczy dzielnic Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Bemowo, Żoliborz i trwa do końca maja 2020 r. Dla pozostałych dzielnic koszt wynosi 49-99 zł (zależny od odległości).